Kancelaria Prawna Viggen

Kancelaria Prawna Viggen

Kancelaria Prawna Viggen Sp.j.uznawana jest za jeden z najlepszych oraznajwiększy zespół prawny w kraju specjalizujący się od ponad 11 lat wyłącznie w obsłudze przedsiębiorstw branży transportowej.
 

 

Kancelaria jest pomysłodawcą i autorem usług:

– ?LEXTRANS 24?,
– ?Audyt Prawny TSL?,
– ?Teczki Kierowców TSL?,
– ?Idealna umowa zatrudnienia kierowców branży TSL?.
Oprogramowania:

– ?Wirtualny Audytor?,
– ?Bus Manager+?,
– ?Symulator 561?,
– ?Koniczynka?. 
 

Kancelaria jest wykonawcą około 300audytów prawnych, kilkuset specjalistycznych warsztatów szkoleniowych oraz ponad 1000 skutecznych odwołań od decyzji ITD oraz PIP.

 

Kancelaria jest autorem i współproducentem oprogramowania ?VTS?uznanego przez IBM na jeden z czterech najbardziej innowacyjnych projektów badawczo rozwojowych w Polsce w 2013 roku oraz usługi LEXtrans24 wyróżnionej jako Produkt Innowacyjny w Logistyce i Transporcie w roku 2013.

 

Kancelaria jest organizatorem wielu ogólnokrajowych konferencji poświęconych analizie prawa w branży TSL.

 

Kancelaria występuje jako ekspert i komentator dla prasy: Rzeczpospolita, Gazeta Prawna, Gazeta Wyborcza, Gazeta Transportowa, Polski Traker; rozgłośni radiowych: RMF FM, Program I Polskiego Radia; stacji TV: TVN 24, Polsat Biznes oraz portali internetowych: JazdaPrawna.pl, Forum Transportu, Trans, e-Transport.

 

Kancelaria jest wydawcą portalu JazdaPrawna.pl oraz autorem około 300 opracowań prawnych, które można nabyć w autorskim sklepie kancelarii (Sklep561.pl).