O LT

Logistic Technologies Sp. z o.o., specjalizująca się w organizacji profesjonalnych planów załadunków oraz ich mocowania. Oferta przygotowania planów załadunkowych oraz planów mocowania jest odpowiedzią na wzmożone kontrole ITD w zakresie przeładowania pojazdów oraz weryfikacji prawidłowości środków mocujących.

Jest to jedyna tak profesjonalna firma, świadcząca usługi dla TSL w Polsce. Spółka świadczy usługi głównie dla załadowców, którzy na podstawie ostatnich nowelizacji prawa, ponoszą odpowiedzialność za przeładowanie pojazdu na równi z przewoźnikami.

Logistic Technologies Sp. z o.o. zatrudnia grupę najwybitniejszych krajowych specjalistów z zakresu mocowania, organizacji planów załadunkowych i prawa transportowego, są to inżynierowie, wykładowcy akademiccy oraz prawnicy specjalizujący się w tematyce załadunków.

Spółka jest liderem w dziedzinie wprowadzania na rynek nowatorskich rozwiązań obniżających koszty transportu oraz zwiększających skuteczność mocowania przewożonych ładunków.

Logistic Technologies Sp. z o.o. dysponuje unikalnym doświadczeniem oraz zapleczem intelektualnym w Polsce. Współpracuje ściśle liderami branży TSL w zakresie załadunków, mocowania i prawa w kraju oraz Europie.

Spółka jest rekomendowana przez:

  • Stowarzyszenie na Rzecz Poprawy Bezpieczeństwa w Transporcie Drogowym AKADEMIA MOCOWANIA www.akademiamocowania.pl

  • EUMOS  Europejskie Stowarzyszenie Bezpieczeństwa Logistyki www.eumos.eu ,

  • Stowarzyszenia Uczestników Rynku Komunikacji Samochodowej i Transportu Drogowego Najlepsza Droga? www.najlepszadroga.pl