Załadunek i mocowanie

Załadunek i mocowanie

Prawidłowy załadunek pojazdu i prawidłowe zamocowanie ładunku są wymagane prawnie. Spełnienie odpowiednich wymagań powinno sprawić, że transport ładunku będzie bezpieczny nie tylko dla innych uczestników ruchu, ale także dla samego ładunku i pojazdu, na którym jest przewożony. Niepotrzebnie ponoszone koszty związane z uszkodzeniem ładunku lub środka transportu mogą przecież stanowić zysk. Odpowiedzialność karna i odszkodowawcza za wypadki drogowe, spowodowane nieprawidłowym zamocowaniem ładunku, jest wciąż aktualnym problemem.

Spółka LT oferuje fachową pomoc przy rozwiązywaniu problemów związanych z załadunkiem środków transportu i mocowaniem ładunków. Aby jednak dokładnie zidentyfikować i poznać dany problem, istnieje potrzeba rozpoczęcia współpracy od tzw. ?audytu?, którego efektem jest zdefiniowanie problemu i stwierdzenie, w jakim obszarze ? załadunku czy mocowania ? on występuje. Zalecenia poaudytowe pozwalają na rozwiązanie problemów we własnym zakresie Zleceniodawcy lub we współpracy z LT.

 

Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów, programów lub usług lub chcesz się dowiedzieć więcej na ich temat – ZADZWOŃ lub NAPISZ do nas:

tel: 509-98-25-77

tel.:  519-140-984

jak@viggen.pl

biuro1@viggen.pl